درباره ما


تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵ |

نام رسانه: شبکه اطلاع رسانی راه شرقی

صاحب امتیاز: فاطمه واسعی

مدیر مسئول: فاطمه واسعی

شماره مجوز: ۸۹۰۵۰ از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دوره انتشار: پایگاه خبری بر خط

زمینه رسانه: اجتماعی، سیاسی

گرایش رسانه: عمومی

آدرس: شهر دماوند، بلوار شهید بهشتی، بالاتر از بانک کوثر، دفتر شبکه اطلاع رسانی راه شرقی

شماره تماس: ۰۹۳۶۰۳۷۶۷۳۸ – ۰۹۳۵۷۸۷۰۵۹۴

فعالیت راه شرقی در حوزه شمال شرق استان تهران:

شبکه اطلاع رسانی راه شرقی، سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز شمال شرق استان تهران، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

شبکه اطلاع رسانی راه شرقی اولین رسانه ای است که قصد دارد به صورت جامع و کامل اقدام به پوشش خبری از جاجرود تا فیروزکوه نماید، این رسانه ابتدا با نام همشرقی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ شروع کرد و پس از مدتی با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام راه شرقی به فعالیت خود ادامه داد، با توجه به گستره جغرافیایی شمال شرق استان تهران این کار دشوار به نظر می‌رسد اما امیدواریم به کمک مخاطبان خوب سایت بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز یاری می طلبیم تا با نظرات و راهنمایی های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیران و مسئولین سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئولین این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

شبکه اطلاع رسانی راه شرقی در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کند و مصمم است تا تمام تلاش خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تحت نظر مقام معظم رهبری )مد ظله العالی) انجام دهد.

انتهای پیام/*

ثبت دیدگاه

دیدگاه بسته شده است.