به گزارش پایگاه خبری همشرقی، نظر به ضرورت ارتقای سطح امنیت در روستای خرمده و پیرو اجرای طرح دوربین‌های حفاظتی در سال گذشته، طرح توسعه چتر نظارتی روستا، با افزودن ۶ دوربین محیطی دیگر، تکمیل و به بهره‌برداری رسید. این طرح که در سال گذشته با ۲۲ دوربین محیطی و ۳ دوربین پلاک خوان آغاز شده […]

به گزارش پایگاه خبری همشرقی، نظر به ضرورت ارتقای سطح امنیت در روستای خرمده و پیرو اجرای طرح دوربین‌های حفاظتی در سال گذشته، طرح توسعه چتر نظارتی روستا، با افزودن ۶ دوربین محیطی دیگر، تکمیل و به بهره‌برداری رسید.
این طرح که در سال گذشته با ۲۲ دوربین محیطی و ۳ دوربین پلاک خوان آغاز شده بود، امروز با راه‌اندازی ۶ دوربین جدید و افزایش آن به ۳۱ دوربین، تکمیل و در مدار قرار گرفت.
طرح فوق که در جهت ارتقای ضریب امنیت روستا و از محل اعتبارات دهیاری به اجرا درآمده است، در کنار طرح‌هایی همچون راه بند معابر، تجهیز منازل به دوربین مدار بسته و اجرایی شدن “طرح نگهبان محله” می‌تواند تا حد قابل قبولی سطح امنیت روستا را ارتقاء بخشد.
بدیهی است با اجرای این طرح علاوه ‌بر محورهای اصلی کاجان و امامزاده، ورودی تمامی معابر داخلی و محدوده های مهم روستا تحت رصد دوربین‌های دهیاری و شورای اسلامی قرار خواهد گرفت.
گفتنی است این شبکه نظارتی می‌تواند با ضبط ۲۰ روزه اطلاعات، به نیروهای انتظامی در کشف جرم‌های احتمالی یاری رساند.

انتهای پیام/*