رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند گفت: مردم و خیرین می‌توانند با همدلی و خرید هر قطعه این جورچین به مبلغ ده هزار تومان در تأمین و تهیه تبلت، کوله‌پشتی و نوشت افزار ۶۰ هزار دانش‌آموز نیازمند مشارکت کنند.

فاطمه خانزادی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند، در خصوص دو پویش ملی ایران همدل و پازل همدلی از سوی بهزیستی کشور در شهرستان دماوند گفت: پویش سراسری ایران همدل که از عید سعید غدیر آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه داشت، با محوریت تأمین نوشت افزار، بسته های بهداشتی و معیشتی اجرا شد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند افزود: به حول و قوه الهی توانستیم با دستان پر خیر و برکت خیرین شهرستان و مردم نوع دوست دماوند، برای دو هزار و ۲۶ نفر این اقلام و مایحتاج را جمع آوری کرده و تحویل آنها دهیم.
خانزادی در خصوص یکی دیگر از پویش های این روزهای سازمان بهزیستی با نام پازل همدلی، اذعان داشت: بزرگترین پازل دنیا به شکل نقشه ایران به ابعاد بیست در سی متر با ۶۰۰ هزار قطعه توسط نیکوکاران در همه مناطق کشور در حال تکمیل است.
وی خاطرنشان کرد: مردم و خیرین می‌توانند با همدلی و خرید هر قطعه این جورچین به مبلغ ده هزار تومان در تأمین و تهیه تبلت، کوله‌پشتی و نوشت افزار ۶۰ هزار دانش‌آموز نیازمند مشارکت کنند.
خانزادی در پایان تصریح کرد: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا در سطح جامعه به همت خیرین نیک اندیش توانستیم ۱۰ هزار ماسک را آماده و در اختیار مراکز غیر دولتی تحت حمایت قرار دهیم و مراکز غیر دولتی را نسبت به مواد ضد عفونی کننده و داروهای مورد نیاز تجهیز کنیم؛ همچنین تزریق واکسن آنفولانزا در سطح مراکز توانبخشی تحت حمایت بهزیستی شهرستان دماوند را انجام دهیم.