رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی در خصوص بررسی تفاهم نامه مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران با وزارت رفاه برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری همشرقی، غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با دکتر سیف الله باطبی رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی در خصوص بررسی تفاهم نامه مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران با وزارت رفاه برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص این جلسه گفت: خدمتگزاری به خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران از ارزش والایی برخوردار بوده و برای همه بعنوان یک وظیفه و رسالت خطیر محسوب می شود و امیدواریم بتوانیم در جهت رفع مشکلات خانواده های شاهد و ایثارگران به نحو مطلوب استفاده کنیم.

دکتر باطبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران اظهار داشت: خانواده های شهدا جانبازان و ایثارگران قشری ارزشمند برای مردم، نظام و انقلاب اسلامی هستند که خدمات به آن ها از وظایف اصلی مسوولین و افتخار بزرگ و توفیق الهی است.و بیمه تامین اجتماعی همیشه در خدمت خانواده شهدا و ایثارگران است و هر گونه کمکی در حد توان باشد دریغ نخواهد کرد.

 
انتهای پیام/*