مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: نخستین هدف من، قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است که با کمک همه هواداران و پیشکسوتان باید به این مهم دست یابیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی،جعفر سمیعی روز شنبه پس از معارفه به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در ابتدا از اعضای هیات مدیره تشکر می‌کنم که به من اعتماد داشتند و این مسوولیت سنگین را برعهده من گذاشتند و امیدوارم در این راه موفق باشیم.
وی با اشاره اهمیت حمایت پیشکسوتان از باشگاه پرسپولیس، ادامه داد: امیدوارم با کمک بزرگان، پیشکسوتان و هواداران باشگاه پرسپولیس بتوانیم در این مسیر با موفقیت عمل کنیم. برنامه‌های خود را به صورت رسمی اعلام کردم و تمام توان خود را به کار خواهم بست که این اهداف را اجرایی کنیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اولین هدف من قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است که این هدف به دست نخواهد آمد مگر اینکه هواداران، پیشکسوتان، کادر فنی و کادر مدیریتی همه تلاش خود را برای موفقیت به کار گیرند و بتوانیم ۲۹ آذرماه جشن ملی را در کشور برپا کنیم.
وی در پاسخ به این سووال که آیا با کادر فنی جلسه برگزار کرده است، گفت: با کادر فنی هنوز صحبتی نداشتم اما آنها با وجود همه کمبودها زحمت کشیدند و تیم را قهرمان لیگ برتر و فینالیست لیگ قهرمانان کردند و به طور قطع از این کادر فنی توانمند حمایت خواهیم کرد تا موفقیت‌های بیشتری را رقم بزنیم.
سمیعی با اعلام دومین هدف خود در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس مشکلات مالی دارد و در گام دوم خود سعی می‌کنیم با تشکیل کمیته اقتصادی مشکلات را برطرف کنیم و روند خصوصی‌سازی نیز که تا جاهای خوبی پیش رفته سریعتر انجام شود.
وی در خصوص انتقاد برخی نمایندگان مجلس بعد از انتخاب او گفت: ما سعی و تلاش خود را خواهیم کرد که در این راه سخت موفق باشیم و امیدوارم نتیجه کار خوب باشد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا به دنبال تغییر مدیران باشگاه است، اظهار داشت: فعلا تمامی دوستان با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد.
وی در خصوص جایگاه قبلی خود (مدیرکلی حراست وزارت ورزش و جوانان) گفت: از مدیرکلی حراست وزارت ورزش استعفا دادم چون طبق قانون دیگر نمی‌توانم در آن مسوولیت فعالیت کنم و نباید ۲ شغله باشم.
سمیعی با اشاره به انتخاب «ابراهیم شکوری» به عنوان معاون اجرایی باشگاه، خاطر نشان کرد: او از پیشکسوتان باشگاه است و می‌تواند به باشگاه کمک کند. بی تردید از توانمندی‌های او به بهترین شکل استفاده خواهیم کرد.
وی در خصوص اینکه آیا همچنان با کارگزار باشگاه همکاری خود را ادامه خواهد داد، اظهار داشت: کارگزار با باشگاه قرارداد دارد و با تمام قدرت از او حمایت خواهیم کرد و امیدورام در کنار هم دست به کارهای بزرگی بزنیم.
سمیعی در واکنش به اضافه شدن او به هیات مدیره باشگاه گفت: حضورم در هیات مدیره با تشخیص مسوولان خواهد بود و اگر نیاز باشد حتما این اتفاق رخ خواهد داد. به دنبال ایجاد زیر بنا در باشگاه هستیم و قطعا سخنگویی را هم به زودی معرفی خواهیم کرد.
انتهای پیام/*