امام جمعه شهرستان پردیس در پی اهانت نشریه فرانسوی « شارلی ابدو» به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) گفت: اسلام ستیزی غربی ها گردن خودشان را خواهد زد و آنها را به ذلت خواهد کشاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران و در پی اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و حمایت رئیس جمهور معلوم الحال فرانسه، ضمن محکوم کردن این عمل قبیح و توهین آمیز، اظهار کرد: این توهین یعنی بالا بردن پرچم های جاهلیت مدرنِ غربی ها، پرچم نوکری شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
حسینی گفت: این اقدامشان بالا بردن پرچم شکست های پیاپی مستکبران در مقابله با آزادی ‌خواهان جهان و پیروان مکتب توحید است و این کار، بالا بردن پرچم ترس، وحشت و احساس خطر از توسعه جریان مقاومت در منطقه را در پی دارد.
امام جمعه پردیس افزود: در مقطعی که تمامیت جبهه کفر و استکبار مقابل جبهه توحیدی اسلام صف آرایی و اهانت به پیامبر(ص) را در دستور کار خود قرار داده اند و این در شرایطی است که فرانسه به یکی از بالاترین مقدسات جهان اسلام توهین کرده و دولتمردان این کشور همگی از این مسأله با صراحت و یا غیر مستقیم دفاع کرده اند.
وی ادامه داد: از جوانان اروپایی و آمریکایی می خواهیم که با تأمل، تفکر و مطالعه در خصوص اسلام، مسلمانان و پیامبر(ص) از طریق قرآن و زندگی پیامبر رحمت (ص) آشنا شوند.
امام جمعه پردیس در ادامه با اشاره به آیه شریفه قرآن کریم: «یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» بیان کرد: کافران می‌خواهند تا نور خدا را با گفتار باطل و طعنه خاموش کنند و البته خدا نور خود را کامل و محفوظ خواهد داشت.
حسینی تصریح کرد: این نشان دهنده آن است که دشمنان اسلام که دست به این کار پلید زده اند، درمانده و مستأصل شدند و البته با این کار خود پرچم انحراف و خباثت خود را بالاتر برده اند.
وی با بیان اینکه این ابلهان می خواهند چراغ الهی را با فوت کردن خاموش کنند، اذعان کرد: این دین ستیزان کور خوانده اند و نمیدانند خود را به آتش دنیا و آخرت خواهند سوزاند.
حسینی افزود: دشمنان اسلام باید بدانند که کسانی که به اسلام و پیامبر(ص) اهانت می کند، سرنوشت بدی در انتظارش است و مانند سلمان رشدی که امروز در روزهای پایانی عمر پلیدش در جنون و دیوانگی بسر می برد، به جنون، دیوانگی و خفت گرفتار خواهند شد.
وی تاکید کرد: آنها با این اقدام هتاکانه بازی با آتش را در پیش گرفته اند و همه ما میدانیم که این در واقع یک توطئه صهیونیستی است و جهان اسلام باید غیر منفعل به این اقدام هتاکانه پاسخد محکم و هوشمندانه بدهد.
امام جمعه پردیس با بیان اینکه ما این اقدام پلید و همچنین اقدام دولتشان را محکوم میکنیم گفت: دولت فرانسه با بی غیرتی از کنار این توهین می گذرد و استدلالشان برای این سکوت آزادی بیان است و مانع این اقدامات نمی شوند، در صورتی که در همین کشور که مدعی آزادی بیان هستند، سخن گفتن از هولوکاست جرم محسوب می شود و افراد را به این جرم به زندان می اندازند.
حسینی اذعان کرد: کشورهای اسلامی نیز باید هشیار باشند و مانند چند کشوری که با بی غیرتی و با عملکرد نابخردانه خود میدان را برای شیاطین و پست فطرتان آماده می کنند نباشند.
امام جمعه پردیس افزود: از سازمان همکاری اسلامی، نخبگان و علمای جهان اسلام انتظار می رود که واکنشی قاطع و هوشمندانه ای را در این اقدام داشته باشند، زیرا آینده و عزت از آن مسلمانان و متقین خواهد بود.
 
انتهای پیام/*