رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آیین آغازبه‌کار طرح مقابله با کرونا، گفت: همه ظرفیت ها در خدمت مردم قرار خواهد گرفت و این طرح مردم پایه است اما از بالاترین سطح علمی برخوردار است که فرهیختگان خبره و اطبّای مبرّز در تهیه آن مشارکت داشته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین بعدازظهر امروز (سه‌شنبه ۲۰ آبان) در آیین آغاز به کار طرح تکمیلی مبارزه با کرونا در استان خراسان رضوی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: این طرح تحت عنوان طرح شهید سلیمانی به منظور قطع زنجیره ویروس کرونا با توافق با وزیر محترم بهداشت به عمل آمده و از کنار مضجع نورانی علی ابن موسی الرضا (ع) آغاز شد و ان‌شالله این طرح در سراسر ‌کشور اجرا خواهد شد.
وی افزود: امیدواریم با بکارگیری همه ظرفیت های استان ها که در قرارگاه مشترک بسیج و وزارت بهداشت راهبری خواهد شد، شاهد نتیجه‌بخش بودن آن باشیم.
سردار سلیمانی با بیان اینکه گروه‌های تخصصی مستقر می‌شوند و در امتداد آنها پایگاه های سلامت که تشکیل شده‌اند انجام وظیفه خواهند کرد، ادامه داد: همه ظرفیت ها در خدمت مردم قرار خواهد گرفت و این طرح هم مردم پایه است اما از بالاترین سطح علمی برخوردار است و همه فرهیختگان خبره و اطبّای مبرّز در تهیه این طرح مشارکت داشته اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این طرح با توجه به توانایی‌های موجود در کشور و شبکه مویرگی که بسیج در سراسر کشور دارد، ان‌شالله اگر به دقت اجرا شود در یک فاصله زمانی پیش بینی شده‌ای، به امید خداوند متعال شاهد شیب نزولی ابتلا خواهیم بود و در مدت چهارماه ویروس به مرحله مهار و کنترل قرار می‌گیرد تا اقدامات بعدی انجام شود.
سردار سلیمانی با بیان اینکه پشتیبانی همه جانبه از بیماران در منزل از جمله اهداف این طرح است، عنوان کرد: ان‌شالله پس از خراسان رضوی الگوی پیاده شده در این استان در سراسر کشور آغاز خواهد شد. البته در سایر استانها هم زمینه اجرای این طرح آغاز شده است.
انتهای پیام/*