مدیرعامل آزادراه تهران پردیس گفت: از روز شنبه هفته آتی عوارضی آزادراه تهران پردیس از دریافت اسکناس خودداری کرده و تردد از لاین‌های ETC و یا از طریق عملیات پرداخت عوارض با استفاده از کارت به صورت غیرلمسی انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی،سعید غفوری مدیرعامل آزادراه تهران پردیس بعدازظهر امروز در از حذف عوارضی نقدی در این آزادراه خبرداد و اظهار کرد: از روز شنبه دریافت عوارض آزادراه تهران پردیس به شکل غیرنقدی و الکترونیکی انجام خواهد شد.
وی گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور و به دلیل شیوع ویروس کووید۱۹ همچنین تأثیر مبادله اسکناس در انتشار این ویروس، از روز شنبه ۲۴ آبان ماه دریافت عوارض به صورت الکترونیکی و دریافت غیرنقدی از آزادراه تهران پردیس انجام می‌پذیرد.
مدیرعامل آزادراه تهران پردیس بیان کرد: در این راستا راه‌اندازی لاین دوم ETC در مسیر رفت و برگشت توسط شرکت آزادراه تهران پردیس از روز شنبه هفته آتی به اتمام می‌رسد و تا زمان راه‌اندازی کامل لاین‌های ETC از سیستم QR و عملیات پرداخت عوارض با استفاده از کارت به صورت غیرلمسی انجام خواهد شد و از دریافت اسکناس اکیداً خودداری خواهد شد.
انتهای پیام/*