فرماندار شهرستان پردیس گفت: یکی از اساسی‌ترین مشکلات شهرستان فقدان بیمارستان است که موجب شده شهروندان برای انجام امور درمانی خود به شهرستان های مجاور مراجعه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در خصوص نشست نمایندگان شهرستان با رئیس کمیته سلامت مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور بررسی مشکلات حوزه سلامت شهرستان نشستی با حضور نمایندگان شهرستان با رئیس کمیته سلامت مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد که در این نشست ضمن تشریح شرایط بیمارستان الغدیر، از لزوم توجه ویژه وزارت بهداشت برای راه اندازی این بیمارستان صحبت شد.
فرماندار شهرستان پردیس در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از اساسی‌ترین مشکلات شهرستان فقدان بیمارستان است که موجب شده شهروندان برای انجام امور درمانی خود به شهرستان های مجاور مراجعه کنند.
رضایی هم چنین افزود: ساختمان بیمارستان الغدیر طی تفاهم‌نامه‌ای به وزارت بهداشت تحویل شده است و منتظر نظر مساعد و انجام اقدامات عملی برای تجهیز و ارائه خدمت این بیمارستان به شهروندان هستیم که تحقق این موضوع نگاه ویژه وزارت بهداشت را می طلبد.
 
 
انتهای پیام/*