فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: از ساعت ۱۰ صبح امروز چهار نقطه شرق استان تهران مسدود و از خروج خودروهای بومی و ورود خودرهای غیربومی جلوگیری خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، ایرج کهریزی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در جمع خبرنگاران از اجرای محدودیت‌های تردد در شرق استان تهران در طی تعطیلی های سراسری یکم آذر ماه خبر داد و گفت: با اعمال محدودیت های جدید این فرماندهی از طریق ایجاد ایستگاه‌های بازرسی در چهار نقطه فیروزکوه، آبعلی، چرمشهر و شریف آباد که از روز شنبه آغاز خواهد شد، با متخلفان برخورد خواهد کرد.
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با توجه به دغدغه کارمندان در خصوص تردد بین شهرهای پردیس و دماوند و شهر تهران، افزود: عبور و مرور خودروهای شخصی پلاک بومی در داخل استان تهران و البرز بلامانع است و فقط خروج خودروهای بومی از استان تهران و البرز به دیگر استان‌ها و همچنین ورود خودروهای غیر بومی به داخل استان های تهران و البرز ممنوع خواهد بود؛ تردد خودروهای امدادی، درمانی، انتظامی، حمل بار، مسافر، مایحتاج و ارزاق مردمی و همچنین سوخت از این استان ها بلامانع است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: این محدودیت از روز شنبه در چهار نقطه خروجی و ورودی شرق استان تهران اعمال و عوامل پلیس راه با آمادگی صددرصدی در سطح محورها حاضر بوده و با خودروهای متخلف برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.
کهریزی در خصوص جزئیات اعمال این محدودیت تاکید کرد: عوامل پلیس راه در این گیت ها به رانندگان توصیه می کنند تا از ادامه مسیر پرهیز کنند و اگر راننده ای اصرار بر نقض قانون داشته باشد، مبلغ پانصد هزار تومان جریمه برای خودروی وی اعمال خواهد شد؛ همچنین دوربین های ثبت تخلفات طی مدت اجرای محدودیت های کرونایی، خوردوهای غیربومی را جریمه خواهند کرد و همچنین تردد و عبور خودروهای بومی استان های تهران و البرز از این دوربین ها بلامانع خواهد بود.
کهریزی در پایان بیان کرد: طی تبصره ای از ابلاغیه ای که دقایقی پیش به این فرماندهی ارسال شده، آمده ممنوعیت ها از انتهای حوزه استحفاظی استان تهران و البرز، فاتب، شرق، غرب و البرز آغاز و به صورت یکپارچه ورود پلاک های غیربومی و خروج پلاک های بومی ممنوع خواهد بود.
 
انتهای پیام/*