رئیس شورای شهر پردیس از تهیه و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی در بین خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم و جانبازان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، حسن لاله  اظهار داشت: بسته‌های معیشتی و بهداشتی با هدف زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای مدافع حرم تهیه و در بین خانواده‌های معظم آنها توزیع شد.
وی بیان داشت: با حمایت سپاه، امور ایثارگران فرمانداری، شورای اسلامی و شهرداری پردیس 400 پک بهداشتی و 100 بسته معیشتی تهیه و به خانواده‌های گرانقدر آنها اهدا شد.
لاله در ادامه افزود: شهدای مدافع حرم نقش حساس و ویژه‌ای در حراست از حریم ولایت و نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند و این کوچکترین کاری بود که به پاسداشت فداکاری و جانفشانی آنها در این روزهای کرونایی به خانواده‌هایشان تقدیم کنیم.
این مقام مسئول گفت: طوفان همدلی مواسات مومنانه همچنان ادامه دارد و با حضور در کنار خانواده‌های شهدا و جانبازان در میدان جنگ با ویروس کرونا خواهیم ماند.
رئیس شورای شهر پردیس خاطرنشان کرد: با توزیع پک‌های بهداشتی و معیشتی پا به پای جهادگران عرصه سلامت در این مسیر قدم گذاشته و برای مقابله با روزهای سخت خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان را همراهی می‌کنیم.
 
انتهای پیام/*