نماینده تولیدکننده البسه تیم فوتبال استقلال در هفته اول در مورد ادامه پیدا نکردن همکاری با این باشگاه توضیح داد و گفت: مدیران استقلال دنبال البسه ارزان قیمت بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، تیم فوتبال استقلال هفته اول لیگ بیستم را در شرایطی سپری کرد که لباس‌های این بازی را از تولیدی لی‌نینگ تهیه کرده بودند اما پس از هفته اول با صدور اطلاعیه‌ای روی خروجی سایت این باشگاه اعلام شد همکاری با این برند ادامه نخواهد داشت و یک تولیدی دیگر جایگزین خواهد شد.
عیسی براری نماینده این برند در ایران ضمن اشاره به این موضوع گفت: مدیران باشگاه استقلال به دلیل بی تجربه بودن اطلاع زیادی از برندها و کیفیت البسه ندارد و نمی‌دانند لی نینگ در چه جایگاهی بین برندهای معروف دنیا قرار دارد. ای کاش آنها مطالعه بیشتری در این زمینه انجام می‌دادند و بعد از آن چنین اظهار نظرهایی را مطرح می‌کردند.
وی ادامه داد: ما سه سال تامین کننده البسه تیم فوتبال استقلال بودیم و حدود ۱۱ طرح مختلف را برای این باشگاه تولید کردیم که کم سابقه بوده است. به نظرم مدیران استقلال دنبال کیفیت نبودند و در صحبت‌هایی هم که با ما داشتند عنوان کردند به دنبال البسه قیمت پایین و ارزان هستند.
براری ادامه داد: طبیعی است که هر برندی قیمت خودش را دارد و نمی‌توان آن را با یک برند دیگر که تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا را ندارد مقایسه کرد. همانطور که برند ما هم نمی‌تواند خودش را با نایک و آدیداس مقایسه کند.
وی ادامه داد: ما سه فصل با استقلال بودیم که بهترین خاطرات و رضایت مندی از طرف بازیکنان کادر و مدیریت باشگاه را داشتیم. این برای ما افتخاری است. حالا هم به سلیقه دوستان احترام می‌گذاریم و برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنیم.
عیسی براری افزود: آقای مددی که سرپرست باشگاه هستند دوست قدیمی ما هستند و شناخت کاملی از ما دارند اما تیم اقتصادی ایشان اطلاعاتی از برند و کیفیت ندارند و اظهار نظر عجولانه ای در این مورد داشته‌اند. بهتر بود مسئولان اقتصادی باشگاه ابتدا در این مورد مطالعه می‌کردند و بعد در مورد یک برند بین المللی صحبت می‌کردند. برای بزرگ شدن می‌توانند کارهای بزرگ انجام بدهند. اگر کسی این کار را نکرده حتماً ضعیف بوده است.
 
انتهای پیام/*