مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف و باران در هراز و فیروزکوه، گفت: در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 30 آبان ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-قزوین

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ‌بیان کرد: دوربین‌‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر داد.

* برف و باران در جاده‌های 4 استان

محرابی‌نیا در تشریح وضعیت جوی جاده‌‌ها اظهار داشت: در محورهای هراز و فیروزکوه در حال حاضر بارش برف و باران و در محور چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش باران داریم.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های تهران و مازندران، از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل و گیلان خبر داد.

* 6 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

وی بیان کرد: در حال حاضر 6 جاده شامل محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین – همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد – نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* ممنوعیت تردد کامیون در هراز

محرابی‌نیا همچنین در تشریح محدودیت ترافیکی جاده‌ها گفت: ‌تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز جمعه 30 آباندر محورهای هراز‌، فیروزکوه و کندوان و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 30 آبان ممنوع است.

 
انتهای پیام/*