با توجه به بارش برف و باران و در پیش بودن فصل سرما، دبیر ستاد مدیریت بحران شهر فیروزکوه از آمادگی عوامل و ماشین آلات تخصصی برای رفع لغزندگی و بازگشایی معابر سطح شهر فیروزکوه در صورت لزوم خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، حسین شجاع، معاون خدمات شهری شهرداری فیروزکوه گفت: با توجه به تأکیدات شهردار محترم فیروزکوه در خصوص نحوه اقدام در زمان بارش ها، واحد خدمات شهری شهرداری با تجهیزات کامل و نیروی انسانی مستقر، آماده مقابله با آبگرفتگی های احتمالی، انجام برف روبی و رفع لغزندگی در سطح معابر فیروزکوه است.
شجاع در ادامه افزود: عوامل اجرایی و نیروهای کارگری خدمات شهری در زمان بحران به صورت شبانه روزی فعال و شیفت بندی شده و نزدیک به 30 نفر به هنگام بارش در سطح شهر به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: نزدیک به 300 تن نمک در انبارهای شهرداری دپو شده و ماشین آلات برفروبی شهرداری شامل یک دستگاه مکانیزه نمکپاش، یک لودر، یک گریدر، یک بابکت، سه کامیون، یک دستگاه بیل بکهو، سه نیسان و دو خاور کمپرسی، در خدمات شهری مستقر و آماده استفاده در شرایط برفی هستند.
معاون خدمات شهری شهرداری فیروزکوه با اشاره به اکیپ های اجرایی بیان داشت: اکیپ های اجرایی، ابتدا در معابر و میدان های پر رفت و آمد با در نظر گرفتن اولویت به برفروبی و نمک پاشی اقدام نموده و سپس در سایر معابر فرعی سطح شهر به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
شجاع در پایان اذعان داشت: از شهروندان خواستاریم ضمن حفظ صبوری، در صورت مشاهده آبگرفتگی و سد معبر با شماره 02176442898 خدمات شهری شهرداری فیروزکوه تماس گرفته تا نزدیکترین اکیپ در حال فعالیت در محدوده حاضر و نسبت به رفع مشکل اقدام کند.
 
انتهای پیام/*