رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران با اشاره به ریزش نزولات آسمانی و لغزنده بودن معابر از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه رانده و موارد ایمنی را رعایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، سرهنگ علی سلیمانی ، با اشاره به ریزش نزولات آسمانی و لغزنده بودن معابر از رانندگان خواست که رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت مطمئنه و عدم انجام تخلفات حادثه ساز را سر لوحه رانندگی خود قرار داده تا شاهد حوادث ناگوار رانندگی نباشیم.
سلیمانی در ادامه به ایجاد محدودیت‌های تردد جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و خلوت شدن معابر اشاره کرد و عنوان داشت: اجرای مرحله دوم مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا آغاز شده و این ممنوعیت‌های ترافیکی از روز اول آذر ماه در شهرهای دارای شرایط قرمز و نارنجی اجرا شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران با بیان اینکه رانندگان متخلف در شهرهای دارای وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت به مبلغ یک میلیون تومان و در شهرهای دارای وضعیت نارنجی؛ به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد، گفت: باید توجه داشت خودروهای حامل مواد سوختی، غذایی، حمل بار و مسافر، موارد خواص در حوزه‌های درمانی و قضائی و خودروی کارکنان دستگاه‌های دولتی که محل کار آنان با محل سکونت در یک نقطه قرار ندارد مشمول این طرح نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه با توجه به هماهنگی صورت گرفته با ستاد کرونا تردد آژانس‌ها، تاکسی‌های خطی و تاکسی‌های اینترنتی نیز مشمول ممنوعیت نمی‌شوند.

 
انتهای پیام/*