آثار 130 نفر از بانوان کارآفرین شهرستان دماوند در قالب فعالیت‌هایی از قبیل نقاشی، کار با چرم، قالیبافی، گلیم و غیره به نمایش درآمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، همزمان با هفته کارآفرینی نخستین نمایشگاه بانوان کارآفرین شهرستان دماوند به صورت مجازی برگزار شد.
️در این نمایشگاه، آثار 130 نفر از بانوان کارآفرین شهرستان دماوند در قالب فعالیت‌هایی از قبیل نقاشی، کار با چرم، قالیبافی، گلیم، معرق، تراش سنگ‌های زینتی، عروسک‌بافی، مینیاتور، رزین، تولید ماسک وگان، سفره‌آرایی، شیرینی‌پزی، حوله‌بافی، مکرومه و غیره به نمایش درآمد.
️این نمایشگاه مجازی با همکاری حوزه بانوان و خانواده فرمانداری دماوند، مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی دماوند، اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شهرداری دماوند برگزار شد و تاکنون بالغ بر ۱۵۶۲ نفر بازدیدکننده داشته است.
️علاقمندان می‌توانند تا چهارم آذرماه، با مراجعه به صفحه zananekarafarindamavand در اینستاگرام، اقدام به ارسال آثار و ارائه نظرات نمایند.
️همچنین در پایان، به 10 اثر برگزیده از میان آثار ارسالی جوایزی اهدا خواهد شد.
️نمایشگاه فوق به صورت مستمر دایر خواهد بود و افراد می‌توانند به منظور تبادل اطلاعات کارآفرینان، آموزش و آشنایی با روش‌های فروش در فضای مجازی و معرفی آثار و هنرهای خود از آن استفاده کنند.
 
انتهای پیام/*