فرماندار شهرستان پردیس از اجرای طرح خانه به خانه مقابله با کرونا به نام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با همت بسیجیان در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، عبدالعظیم رضایی با اشاره به هفته بسیج اظهار داشت: بسیج از یادگارهای ارزشمند امام راحل و از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که در تمام سال های پس از انقلاب در میدان های مختلف حضور داشته و پیروزی بر دشمنان را رقم زده است.
وی بیان داشت: بسیج مربوط به اداره یا قشر خاصی نیست و ما همه بسیجی هستیم و در این زمینه همه باید همکاری کنند و روحیه تفکر بسیجی را به نسل جوان منتقل کنیم.
رضایی با اشاره به طرح شهید قاسم سلیمانی افزود: در این طرح شهرستان پردیس به 8 محله بزرگ تقسیم می شود و هر محله از یک پزشک و 4 پرستار و 10 نیروی بسیج این طرح را همکاری خواهند کرد و اجرای این طرح با همت سپاه و بسیجیان شهرستان اجرا می‌شود.
فرماندار پردیس تصریح کرد: برای اجرای این طرح مقدمات کار فراهم شده و با همکاری بهداشت و درمان پردیس جهت تامین نیروهای پزشک و پرستار این طرح عملیاتی می‌شود.
رضایی گفت: ادارات شهرستان پردیس با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی در هفته بسیج با آذین بندی ادارات و برگزاری نمایشگاه های عکس، پوستر و مسابقات فرهنگی در فضای مجازی در راستای آرمان های والای انقلاب اسلامی با تمام توان گام بر می دارند.
فرماندار شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: نیروهای سپاه و بسیج شهرستان همواره در طرح های ملی و سراسری همچون مواسات مومنانه خدمات رسانی کرده و در کنار مسئولان بسیجی ادارات در موقعیت های مختلف خوش درخشیده اند.
 
انتهای پیام/*