فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید خود از سطح شهرستان، استفاده از همه ظرفیت ها را برای پایش وضعیت اعمال محدودیت‌ها در دور جدید، لازم دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به منظور نظارت مستقیم بر نحوه پیاده سازی محدودیت ها و بازرسی های انجام گرفته، در کنار تیم ویژه بررسی وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی حضور یافت.
وی تشکیل تیم های بازرسی متعدد در دو نوبت صبحگاهی و شامگاهی را گام موثری در اعمال صحیح محدودیت ها دانست و گفت: بسیاری از صاحبان اصناف با درک صحیح از موقعیت موجود و اشراف به اقدامات لازم الاجرا برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، فعالیت خود را با محدودیت های اعلام شده منطبق کرده اند که جای قدردانی دارد.
فرماندار پردیس همچنین تصریح کرد: برخی دیگر از این افراد ندانسته و یا از روی عمد به شیوه نامه ها بی توجهی کرده و برای خود و جامعه خطر می آفرینند که برای رعایت عدالت باید با جدیت تمام و استفاده از همه ظرفیت ها با این افراد برخورد قانونی انجام گیرد و دادستانی پردیس نیز به طور کامل از این موضوع حمایت می کند.
وی بار دیگر از مدیران اصناف، مراکز تجمع جمعیتی و شهروندان خواست به منظور مقابله با بیماری کرونا و حفظ سلامت خود و دیگران، دستورالعمل ها و محدودیت های بهداشتی را رعایت کنند.
گفتنی است تیم های گشت مشترک کمیته مقابله با بیماری کرونا هر روز در دو نوبت از سطح شهرستات بازدید می کنند.

انتهای پیام/*