جلسه ستاد شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، با حضور غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و عوامل ستاد شاهد بنیاد شهید و سرکار خانم فاطمه سیر رئیس آموزش و پرورش و کارشناسان ستاد شاهد آموزش و پرورش جلسه ستاد شاهد در اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
در این جلسه غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک فرارسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفین گفت: فرزندان شاهد میراث دار امانت های گرانقدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس می درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.
نیکدل در ادامه افزود: پیشرفت علمی و ارتقا تحصیل و آموزش دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر در تمام سطوح افتخار بنیاد و نظام است و باید بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان شاهد و ایثارگر همت ورزید.
وی با تشکر از فعالیت های مدیران مدارس، بر لزوم توجه و  اهمیت دادن بیشتر به امور فرزندان شاهد و ایثارگر تاکید نمود.
فاطمه سیر مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با قدردانی از فعالیت های ستاد در ارائه خدمات آموزشی متنوع در مدارس طرح پراکنده، بر اهمیت و ضرورت کیفیت بخشی آموزشی، اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی بر اساس سالنامه آموزش و نیاز سنجی و جمع بندی برنامه های تقویت آموزش مدارس شاهد و طرح پراکنده تاکید کرد.
سیر هم چنین اظهار کرد: باید در مدارس طرح پراکنده بهترین و شایسته ترین اقدامات در جهت ارج نهادن به زحمات و ایثارگری های شهدا و ایثارگران به فرزندان آنان ارائه شود.
در این جلسه هم چنین بحث امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر، رسیدگی شد و وضعیت مدارس طرح پراکنده شاهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/*