رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پردیس گفت: در طرح تشدید بازرسی‌ها، طی یک ماه گذشته ۸۵ کسبه این شهرستان به دلیل تخلف ۸۰ میلیون تومان جریمه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، حامد سوریان گفت: در طرح تشدید نظارت بر تنظیم بازار طی ماه گذشته گشت مشترک بازرسی در حدود ۴۵۰ مورد از اصناف در شهرهای پردیس،  بومهن و بخش جاجرود را بازرسی کرده است.
وی افزود : درگشت مشترک بازرسی نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، بازرسی فرمانداری،  پلیس امنیت، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان حضور دارند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس گفت: ۱۲ تیم بازرسی در سطح شهرستان در طرح تشدید نظارت بر عملکرد اصناف، بازاریان و تولیدکنندگان را بر عهده دارند و این طرح محدود به اصناف نیست.
سوریان با اشاره به موارد تخلف اظهار داشت: گران فروشی،  احتکار، عدم درج قیمت کالا و ارائه نکردن فاکتور و مخدوش کردن قیمت ثبت شده روی کالا از موارد تخلف محسوب می شود و کارشناسان و بازرسان با موارد یاد شده برخورد قانونی می شود.
گفت: شهروندان گزارش تخلفات را به سامانه ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت و شماره ۷۶۲۲۳۰۱۰ اتاق اصناف شهرستان پردیس اعلام کنند تا بازرسان  در اسرع وقت به مورد شکایت رسیدگی کنند.
 
انتهای پیام/*