بازیکن تیم والیبال سپاهان گفت: خانه والیبال تهران کیفیت برگزاری مسابقات لیگ برتر را ندارد و کسی از فدراسیون جوابگو نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، علی مباشری پس از پیروزی تیمش مقابل تیم والیبال سایپای تهران گفت: بازی سنگینی مقابل تیم خوب سایپا داشتیم. می‌دانستیم اگر بخواهیم دوباره به صدر جدول بازگردیم باید حتماً در این بازی پیروز شویم. سایپا تیم خوبی دارد. با تلاشی که بازیکنان در این بازی انجام دادند، توانستیم در امتیازات حساس، بازی را به نفع خودمان تمام کنیم.

بازیکن تیم والیبال سپاهان درباره کیفیت سالن برگزاری مسابقات و در پاسخ به این سوال که برخی از بازیکنان نسبت به پر بودن این سالن، اعتراض دارند، نظر شما چیست؟ گفت: یک سری از بازیکنان خیر، بلکه تمام بازیکنان نسبت به زمین اعتراض دارند چرا که سر است و کیفیت مسابقات لیگ را ندارد. هرچه بازیکنان به فدراسیون اعتراض کرده‌اند متأسفانه کسی جوابگو نیست.

وی افزود: بدترین لطمه از این سالن را تیم ما خورد. مجتبی میرزاجانپور در این سالن سر خورد و آسیب دید. از تیم سیرجان نیز دو بازیکن به هنگام اسپک زدن سر خوردند. باید هر چه سریع‌تر شرایطی فراهم کنند که این سالن کیفیت برگزاری مسابقات لیگ برتر را داشته باشد.

مباشری تصریح کرد: اگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند باید از شرایط سلامت بازیکنان در این سالن مطمئن شوند. متأسفانه این سالن کیفیت برگزاری بازی لیگ برتر را ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه شما کتباً به فدراسیون اعتراض کرده است یا خیر؟ گفت: در چند روز آینده باشگاه به صورت کتبی اعتراض خود را به فدراسیون ارسال خواهد کرد. امیدوارم جایی امن برای بازیکنان آماده کنند. میرزاجانپور ملی پوش کشور است و تیم ملی چند ماه دیگر بازی دارد. در اصل لطمه را تیم ملی می‌خورد.

مباشری در پایان گفت: از عوامل باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم که همیشه پشت تیم هستند و امیدوارم امسال نتایج خوبی برای تیم سپاهان کسب کنیم.

 
انتهای پیام/*