رییس هلال‌احمر شهرستان فیروزکوه گفت: سامانه تلفنی ۱۱۲ هلال‌احمر در هر ساعت از شبانه‌روز آماده امدادرسانی و خدمات‌رسانی به مردم و حادثه‌دیدگان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، اکبر اسفندیار رییس هلال‌احمر شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: در بارش‌های اخیر برف حادثه‌ای از جمله گرفتار شدن افراد گزارش نشد اما تیم‌های عملیاتی هلال احمر به صورت شبانه‌روزی در آماده‌باش کامل بسر بردند و سطح آمادگی خود را نمایش گذاشتند.
وی افزود: معمولاً در فصل سرما بیشترین ماموریت تیم‌های هلال‌احمر در گردنه‌های بشم، امین‌آباد و گدوک انجام می‌شود و به همین منظور پایگاه امداد جاده‌ای در گردنه امین‌آباد تقویت شده است.
رییس هلال‌احمر فیروزکوه در ادامه خاطرنشان کرد: مردم نیز باید در کنار امدادگران باشند و در فصل بارش برف از سفرهای غیرضروری خودداری کنند؛ در سال‌های گذشته بیشترین حوادث زمستانی به دلیل نداشتن زنجیر چرخ خودروها اتفاق افتاده است و رانندگان برای سفر به مناطق کوهستانی این شهرستان باید به زنجیرچرخ مجهز داشته باشند.

اسفندیار اذعان داشت:‌ سامانه تلفنی ۱۱۲ هلال‌احمر در هر ساعت از شبانه‌روز آماده امدادرسانی و خدمات‌رسانی به مردم و حادثه‌دیدگان است.
وی در پایان با اشاره به اینکه امسال تجهیزات امدادی در پایگاه‌های این شهرستان بروزرسانی شده است، تاکید کرد: تیم‌های عملیاتی هلال احمر شهرستان با برخورداری از تجهیزات مناسب برای امدادرسانی احتمالی به مسافران آمادگی دارند.

 
انتهای پیام/*