نمایش قلاده برای سگ مرده نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی رضا همتی از شهرستان دماوند به بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان راه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، در این دوره از جشنواره 55 گروه نمایشی از طریق سایت تهران تئاتر و به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند؛ هیات انتخاب با حضور در شهرستان های استان، تعداد 48 اثر را به صورت حضوری و هفت اثر را در قالب فیلم بازبینی کردند؛ در خاتمه نیز تعداد 12 اثر برای مرحله نهایی جشنواره به شرح زیر به دبیرخانه جشنواره معرفی شد.

گفتنی است 6 نمایش در مرحله انتخابی آثار نمایشی بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران از شهرستان دماوند حضور داشتند که از میان آنان نمایش قلاده برای سگ مرده نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی رضا همتی از شهرستان دماوند به بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان راه یافت.

قابل ذکر است بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان تهران 22 الی 26 آذر در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.

هم چنین مرحله انتخاب آثار نمایشی بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان تهران با حضور وحید آقاپور، سامان ناصری و پیمان دانشمند در ترکیب هیات انتخاب از اول تا ششم آذرماه در دوازده شهرستان استان تهران برگزار شد.

 
انتهای پیام/*