مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه النصر برای اینکه تمرکز باشگاه پرسپولیس را به هم بزند دائماً علیه ما شکایت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، جعفر سمیعی درباره وضعیت تیم پرسپولیس در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: حدود 20 روز پیش کارگروهی برای فینال آسیا تشکیل دادیم که تمام کمیته‌های باشگاه تمرکز کردند روی بازی فینال آسیا. تا الان سه جلسه برگزار کردیم و ان‌شاءالله فردا جلسه نهایی را برگزار خواهیم کرد تا لیست تهیه شده برای انجام کارها را نهایی کنیم.
وی که با برنامه «فوتبال برتر» صحبت می‌کرد، ادامه داد: تیم در بالاترین حد هماهنگی و اتحاد است. یک کارگروهی هم در وزارت ورزش به ریاست آقای علی‌نژاد (معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش) تشکیل شد که در این کارگروه نماینده فدراسیون و نماینده صداوسیما حضور داشتند و تصمیمات خوبی گرفته شد که از جمله آن در اختیار گذاشتن کمپ تیم ملی برای باشگاه پرسپولیس بود. خدا را شکر همه چیز خوب انجام شد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد زمان سفر این تیم به قطر نیز بیان کرد: 23 آذر ماه سفر ما به قطر انجام خواهد شد.
سمیعی درباره شکایت دوباره باشگاه النصر عربستان از باشگاه پرسپولیس به دادگاه عالی ورزش (CAS) تصریح کرد: بله، متأسفانه باشگاه النصر برای اینکه تمرکز تیم ما را به هم بزند، دائم شکایت می‌کند. این باشگاه سند و مدرکی هم ندارد که ما را متهم کند، چون اگر مدرک داشت تا الان پیروز شده بود. این رفتارها برای به هم زدن تمرکز ما بوده است که باشگاه عربستانی به این هدف خود هم نخواهد رسید.
وی درباره پیگیری باشگاه پرسپولیس برای بخشش عیسی آل‌کثیر نیز توضیح داد: ما هنوز امید داریم که این اتفاق خوب بیفتد و آل‌کثیر را در فینال داشته باشیم. هنوز بخش حقوقی باشگاه پیگیر این موضوع است و جواب قطعی به ما داده نشده. ما امیدواریم که قبل از یکشنبه (زمان سفر پرسپولیس به قطر) این خبر خوب را به ما بدهند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: تیم ما امروز (دوشنبه) استراحت کرد و از فردا (سه‌شنبه) تمریناتش را برگزار خواهد کرد و از روز چهارشنبه نیز تیم به طور کامل به قرنطینه خواهد رفت تا یکشنبه هفته بعد با آمادگی کامل راهی قطر شود. در این چند روز ما امیدواریم تیم روند خوبی را طی کند و به این تیم نگاه ملی باشد. باید این را درک کنیم که قهرمانی در آسیا افتخاری است برای کل فوتبال ایران و نیاز به حمایت بیشتری است. من از هواداران تشکر می‌کنم که تیم ما را حمایت کردند و خواهش می‌کنم در این مدت باقیمانده حمایت خود را بیشتر کنند. یک تشکر ویژه هم از همکارانم در باشگاه دارم که شبانه روز در این مدت کار کردند.
 
انتهای پیام/*