مدیر امور منابع آب شهرستان دماوند از انسداد چهار حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از خروج بیش از 93 هزار متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، مصطفی عباسی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش گروه گشت و بازرسی این امور و اخذ دستور قضایی، در جهت صیانت از منابع آبی و با استناد به قانون احیاء و تعادل بخشی آبهای زیر زمینی 4 حلقه چاه غیر مجاز به عمق 180 متر پر و مسدود شد که با انجام این عملیات از خروج 93 هزار و 60 متر مکعب آب در سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

عباسی در ادامه با بیان اینکه طی هفته گذشته 3 حلقه چاه غیر مجاز نیز در محدوده عملکرد این امور شناسایی شد، افزود: در این مدت در بخش آب های زیرزمینی، یک مورد ادوات حفاری چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالابر، در حین انجام عملیات حفاری توسط ماموران گشت و بازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید و چاه مذکور نیز مسدود شد.

مدیر امور منابع آب دماوند در پایان خاطر نشان کرد: این امور بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

 
انتهای پیام/*