عادل فردوسی پور امروز فینال لیگ قهرمانان آسیا را گزارش می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، این گزارش از طریق صفحه اینستاگرامی AFC  و به دنبال دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت می گیرد.

میانه عادل فردوسی پور با مسئولین شبکه ۳ مدتی است به دلیل عدم رعایت قواعد برنامه زنده شکرآب شده است و این مجری فعلا اجازه پخش برنامه را ندارد.

اگرچه قبلاً اعلام شده این ممنوعیت شامل گزارش فوتبال نمی شود و او می تواند مسابقات فوتبال را گزارش کند. فردوسی پور کارمند رسمی صداوسیماست و هم اکنون تهیه کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ است.

خبر گزارشگری فردوسی پور در بازی حساس امروز باعث شد بسیاری از علاقه مندان وی با پیوستن به صفحه اینستاگرام AFC فارسی، آمار این صفحه را جابجا کنند بطوری که از ۲ روز گذشته تا این لحظه بیش از یک میلیون نفر به دنبال کنندگان صفحه AFC فارسی اضافه شده است.

بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و اولسان کره جنوبی عصر امروز ساعت ۱۵ به وقت دوحه و 15:30 به وقت تهران در قطر برگزار می شود. بازی حساس امروز در غیاب عیسی آل کثیر گل زن اصلی پرسپولیس انجام می شود.

خوشحالی آل کثیر در بازی با پاختاکور ازبکستان منجر به محرومیت ۶ ماهه وی شد. بسیاری از کارشناسان محرومیت آل کثیر را به دلیل نفوذ سعودی ها در AFC  دانسته و آن را غیر عادی بر شمردند.

پیش بینی شده این بازی مهم حدود ۵۰ میلیون نفر تماشاگر داشته باشد.

 
منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام/*