با پیشنهاد شورای اسلامی شهر رودهن و حکم استاندار تهران، مهرداد حنیفی به‌عنوان شهردار جدید رودهن معرفی و منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، با پیشنهاد شورای اسلامی شهر رودهن و حکم استاندار تهران، مهرداد حنیفی به‌عنوان شهردار جدید رودهن معرفی و منصوب شد.
در این مراسم که با حضور فرماندار شهرستان دماوند، بخشدار رودهن، مدیرکل شهری استانداری تهران، رئیس حوزه قضایی بخش رودهن و دیگر مسئولین در محل دفتر شورای اسلامی شهر برگزار شد، مهرداد حنیفی که پیش از این رئیس شورای اسلامی شهر رودهن بود به سمت شهردار جدید رودهن معرفی و منصوب شد.
در آیین مراسم معارفه شهردار جدید رودهن، رئیس دفتر نماینده در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر، رئیس شورای بخش، رئیس دفتر امام جمعه بخش، جمعی از مدیران واحد های مختلف شهرداری رودهن و معتمدین نیز حضور داشتند.
همچنین در این مراسم از تلاش‌های بهنام بابایی سرپرست شهرداری رودهن تقدیر شد.
بنابر این گزارش مهرداد حنیفی پیش از این در سال ۱۳۹۳ شهردار رودهن بود.
مهدی حیدری، فرماندار دماوند در آیین معارفه شهردار رودهن، با اشاره به این که ️رودهن به عنوان نمادی از شرق استان تهران است که باید در جایگاه واقعی قرار گرفته و به حق واقعی خود دست یابد خاطر نشان کرد: ️امیدواریم شهر رودهن در مسیری قرار گیرد که حواشی گذشته را نداشته باشد و شهرداری و شورای اسلامی با تمام توان در کنار مردم شریف منطقه، بتوانند در جهت ارتقا و پیشرفت شهر قدم بردارند.
و️ی در ادامه اذعان داشت: انتظار ما بر عدم تکرار اتفاقات گذشته در این منطقه است، چرا که این اتفاقات بی انصافی در حق مردم شریف و با سابقه فرهنگی رودهن است.
ح️یدری تاکید کرد: یکی از اتفاقاتی که موجب شد توسعه رودهن با توقف دو ساله ای مواجه شود، عدم همدلی افراد بود؛ اعضای شوراهای اسلامی و تمام بدنه شهرداری باید در کنار یکدیگر هدف مشترک داشته باشند؛ ️شهردار جدید رودهن فرزند این شهر است و با توجه به سوابقی که در مجموعه شهرداری داشته، می تواند منشا خیر و برکت برای شهر رودهن باشند.
ف️رماندار دماوند همچنین با تاکید بر این که انتظار ما بر این است که شرایط بومی گرایی موجب توقف سیاست های قانونمند نشود و با تعامل بیشتر نسبت به وظایف محوله اجرایی اقدام شود، تصریح کرد: ️مجموعه شهرداری رودهن نیازمند برنامه ای جدید وجدی است و باید تیمی اجرایی و کارآمد ایجاد شود که به مردم خدمت کرده و در کنار مجموعه شورا و شهرداری حرکت کند؛ شهردار باید در اصلاحات پیش رو محکم و با اقتدارعمل کرده و بیشترین تعامل را با اعضای شورای اسلامی شهر داشته باشند.
و️ی ادامه داد: همچنین از سرپرست پیشین شهرداری تشکر می‌کنیم که دراین مدت ثبات خوبی در شهر ایجاد کرده و با تعامل خوب با مدیران شهرستان شرایط خوبی فراهم کردند و در برنامه مدیریتی می‌توانند به عنوان بازویی توانمند برای مجموعه دولت در شهرستان باشند؛ ️امیدواریم که پیش ازجابجایی شوراهای اسلامی و انتخابات جدید، شاهد اتفاقات خوب و چشمگیری باشیم و شهررودهن درجایگاه اصلی خودقرارگیرد

انتهای پیام/*