مسئول ستاد برف روبی شهرداری دماوند گفت: اولویت ستاد برف روبی شهرداری دماوند، معابر اصلی و پر تردد است که بعد از ساماندهی محورهای ضروری، برف روبی محورهای فرعی در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، محمدهادی کرمانی مسئول ستاد برف روبی شهرداری دماوند در خصوص نقاط قوت و ضعف این ستاد تصریح کرد: ستاد برف روبی شهرداری دماوند در زمان بارش برف و یخبندان، براساس شیوه نامه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اقدام به برف روبی و پاکسازی سطح شهر می نماید.
وی ادامه داد: معابر اصلی و مسیرهای حساس همچون راه دسترسی به بیمارستان ها، مراکز درمانی و خدماتی، بلوارها، واحدهای امدادی، مدارس و نقاط پرتردد و حادثه‏خیز شهر دماوند در اولویت برف‏روبی بوده و پس از آن معابر فرعی در دستور کار است.
کرمانی به وسعت جغرافیایی شهر دماوند و توسعه شبکه معابر شهری اشاره کرد و اذعان داشت: با توجه به امکانات و نیروی انسانی، تلاش ستاد برف روبی شهرداری دماوند خدمت رسانی بی منت به شهروندان است که در این مسیر صبر و بردباری آنان را نیز خواستاریم.
مسئول ستاد برف روبی شهرداری دماوند در پایان تاکید کرد: از شهروندان گرامی می خواهیم در زمان بارش برف و یخبندان حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی داشته و از سیستم گرمایشی خودرو مطمئن باشند تا با مشکل مواجه نشوند.
 
انتهای پیام/*