مدیر امور منابع آب تهران و پردیس از مسدودسازی یک حلقه چاه غیرمجاز و توقیف توقیف یک دستگاه حفاری ضربه ای غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی خبرهای همشرقی، راما حبیبی از توقیف یک دستگاه حفاری ضربه ای غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد و تصریح کرد: با آگاهی و تلاش واحد بازرسی و نظارت امور منابع آب تهران و پردیس و کارشناسان حقوقی این امور، طی یک روز کاری یک دستگاه حفاری ضربه ای غیر مجاز که در حال انجام عملیات حفاری یک حلقه چاه غیرمجاز بود، مورد شناسایی و توقیف قرار گرفت و به محل پارکینگ تحت نظارت این امور منتقل شد.

 حبیبی با اشاره بر همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی با این امور در برخورد با متخلفین در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی، افزود: همچنین طی همان روز،  یک حلقه چاه غیرمجاز دیگر نیز در محدوده عملکرد امور منابع آب تهران و پردیس پر و مسدود شد.

وی با بیان اینکه گروه های گشت و بازرسی با هوشیاری کامل در منطقه حضور دارند و هرگونه برداشت غیرمجاز از آب های سطحی و زیر زمینی را رصد نموده و از این اقدام جلوگیری می نمایند، تاکید کرد: بر اساس قانون توزیع عادلانه آب نگهداری و استفاده از ادوات حفاری بدون داشتن مجوز تخلف بوده و با قاطعیت با آن برخورد می شود.

مدیر امور منابع آب تهران و پردیس در پایان خاطرنشان کرد: هر گونه حفر و بهره برداری از چاه های غیرمجاز و برداشت آب از رودخانه ها بدون مجوز، جرم محسوب شده و امور منابع آب تهران و پردیس با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی برخورد قاطع خواهد کرد.

 
انتهای پیام/*