به گزارش پایگاه خبری همشرقی، حلیم زمهریر، معاون فرماندار شهرستان دماوند، تصریح کرد: ️برنامه چشم انداز سال 1400 و میان‌مدت 1405 شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، با همکاری کمیته‌های تخصصی در دست تهیه است. و️ی در ادامه افزود: در خصوص موضوع معتادان متجاهر، دماوند وضعیت خوبی دارد؛ با این وجود ادارات متولی موظف […]

به گزارش پایگاه خبری همشرقی، حلیم زمهریر، معاون فرماندار شهرستان دماوند، تصریح کرد: ️برنامه چشم انداز سال 1400 و میان‌مدت 1405 شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، با همکاری کمیته‌های تخصصی در دست تهیه است.

و️ی در ادامه افزود: در خصوص موضوع معتادان متجاهر، دماوند وضعیت خوبی دارد؛ با این وجود ادارات متولی موظف به شناسایی این افراد هستند تا در صورت مشاهده، نسبت به ساماندهی این افراد اقدام لازم صورت گیرد.

ز️مهریر با تاکید بر این که نقاط آسیب‌پذیر شهرستان از جهت اعتیاد به مواد مخدر شناسایی شده، اذعان داشت: مسئولان به صورت میدانی بازدیدی خواهند داشت تا مشکلات آن‌ها بررسی و اقدامات زیرساختی و فرهنگی صورت گیرد.

م️عاون فرماندار شهرستان دماوند در خصوص اشتغال بکار افراد بهبود یافته از دام اعتیاد خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری، ۸۰ درصد از افراد بهبود یافته از دام اعتیاد که از سوی بهزیستی معرفی شدند، از طریق اداره کار شهرستان مشغول به کار شدند و با توجه به عدم پیگیری مابقی افراد، لازم است اداره کار پیگیری لازم در خصوص فراهم آوردن زمینه اشتغال آنها را به عمل آورد.

و️ی در پایان تاکید کرد: با توجه به تشکیل گروه یاریگران زندگی در فضای مجازی، اقدامات آموزشی، فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد برای جامعه هدف در بستر فضای مجازی و برنامه شاد انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/*