سرهنگ ایرج کهریزی، فرمانده پلیس راه شرق استان تهران، در خصوص تصادفات در شرق استان تهران تصریح کرد: ️در سال جاری شاهد کاهش ۱۵ درصدی تصادفات در شرق استان تهران بودیم، این در حالی است که نسبت به سایر استانها ۴ دهم درصد افزایش تردد وجود داشته است. و️ی در ادامه افزود: در ۹ ماهه […]

سرهنگ ایرج کهریزی، فرمانده پلیس راه شرق استان تهران، در خصوص تصادفات در شرق استان تهران تصریح کرد: ️در سال جاری شاهد کاهش ۱۵ درصدی تصادفات در شرق استان تهران بودیم، این در حالی است که نسبت به سایر استانها ۴ دهم درصد افزایش تردد وجود داشته است.

و️ی در ادامه افزود: در ۹ ماهه سال جاری در حوزه دماوند، تصادفات فوتی ۴۴ درصد کاهش داشته که این امر بیانگر عزم، اراده وتدبیر شورای ترافیک این شهرستان بوده است.

س️رهنگ کهریزی اذعان داشت: با توجه به تحلیل تصادفات شرق استان که ۵۶ درصد از راههای استان تهران را تشکیل می‌دهد، بزرگراه دماوند پرتصادف ترین محور است و باید برنامه ریزی وتحلیلی در این راستا صورت گیرد.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران️ با اشاره به این که ۳۲ درصد از نقاط حادثه خیز استان تهران در حوزه شهرستان دماوند است، تاکید کرد: کاهش تصادفات، مطالبه جدی مقام معظم رهبری است و اگر در بحث نواقص جاده‌ای و ترافیکی به وظیفه خود عمل نکنیم، باید پاسخگو باشیم.

و️ی با تاکید بر این که در حوزه بزرگراه دماوند که شامل ۱۲۰ کیلومتر مسیر رفت ‌و برگشت است، دوربرگردان های مختلفی وجود دارد، بیان داشت: باید تمهیداتی در خصوص دوربرگردان‌های پرخطراندیشیده شود؛ ️خط‌کشی حاشیه ونصب تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی در بحث محورهای روستایی بسیار حایز اهمیت است.