فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع)استان تهران به همراه دکتر زالی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران سفر یک روزه ای به فیروزکوه برای بررسی کم وکیف طرح شهید سلیمانی و دیدار با امام جمعه ، فرماندار ،فرمانده سپاه ریاست شبکه بهداشت ،بیمارستان امام خمینی(ره)و ریاست جمعیت هلال احمر فیروزکوه داشتند. […]

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع)استان تهران به همراه دکتر زالی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران سفر یک روزه ای به فیروزکوه برای بررسی کم وکیف طرح شهید سلیمانی و دیدار با امام جمعه ، فرماندار ،فرمانده سپاه ریاست شبکه بهداشت ،بیمارستان امام خمینی(ره)و ریاست جمعیت هلال احمر فیروزکوه داشتند.

دکتر زالی در حاشیه ی نشست با مدیران شهرستانی ضمن تشکر از بسیجیان و کادر درمان و ابراز خوشحالی از دستیابی به صد درصد اهداف طرح شهید سلیمانی در شهرستان فیروزکوه گفت: اگرچه جمعیت شهرستان فیروزکوه به نسبت شهرستان های دیگر استان تهران کم است ولی نباید از قرارگیری فیروزکوه در ضلع مشترک سه استان تهران، سمنان و مازندران که در آغاز طرح شهید سلیمانی در اوج شیوع بیماری کرونا بود غافل شویم.

وی در ادامه افزود: رکورد امروز که صفر شدن آمار مرگ و میر کرونا در شهرستان فیروزکوه طی ماه های دی و بهمن ماه رکوردی افتخار آمیز است که حفظ این پیروزی از خود آن دشوار تر است.

سردار ذوالقدر فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران اذعان داشت: دیدن تصاویر فرماندار و امام جمعه ی شهرستان در جلوی درب منازل مردم برای دوشادوش بسیجیان برای اجرای طرح شهید سلیمانی موجب افتخار است.

در ادامه فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران به همراه دکتر زالی و سایر مسئولین به بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان فیروزکوه پرداختند.