به نقل از المیادین، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن با صدور پیامی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور ایران چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. بر اساس این گزارش، المشاط تاکید کرد: ما به رهبری و ملت ایران، دستاوردهای انقلاب اسلامی را طی ۴۲ سال گذشته در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و نظامی تبریک می‌گوییم. المشاط هم چنین به مواضع ایران […]

به نقل از المیادین، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن با صدور پیامی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور ایران چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

بر اساس این گزارش، المشاط تاکید کرد: ما به رهبری و ملت ایران، دستاوردهای انقلاب اسلامی را طی ۴۲ سال گذشته در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و نظامی تبریک می‌گوییم.

المشاط هم چنین به مواضع ایران در حمایت از یمن اشاره کرد و گفت: این موضع گیری‌ها باعث تقویت وحدت، امنیت و ثبات این کشور می‌شود.

وی اضافه کرد: ما امیدواریم که روابط دو کشور در راستای منافع دو ملت ایران و یمن بیش از پیش توسعه یابد.

المشاط به دستاوردها و پیشرفت‌های ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در این کشور اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، شعار استقلال و مقابله با پروژه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه را سر داده است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران خواهان تقویت وحدت امت اسلامی و مخالف جنگ‌ها و اختلاف بین فرزندان امت اسلامی است.

منبع: خبرگزاری مهر