مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند، در نهمین نشست شورای آموزش و پرورش دماوند که با حضور حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان، تقی‌زاده، دادستان دماوند، پور فتحی، رئیس آموزش و پرورش دماوند و جمعی از مسئولان برگزار شد اظهار داشت: طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی از دانش‌آموزان) با هدف رفع خلأ ایجاد شده در مشکلات رفتاری […]

مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند، در نهمین نشست شورای آموزش و پرورش دماوند که با حضور حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان، تقی‌زاده، دادستان دماوند، پور فتحی، رئیس آموزش و پرورش دماوند و جمعی از مسئولان برگزار شد اظهار داشت: طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی از دانش‌آموزان) با هدف رفع خلأ ایجاد شده در مشکلات رفتاری و روانی دانش آموزان و توجه ویژه به نوجوانان تبیین شده است.

حیدری افزود: اگر قرار بر آغاز و اجرای طرح نماد باشد، باید با تمام قدرت انجام شده و کیفیت کار مورد توجه قرار گیرد و یکی از عوامل افزایش سطح کیفیت طرح نماد، پیش‌بینی پشتوانه مالی است که در غیر این صورت به اهداف عالی نخواهد رسید.

فرماندار دماوند گفت: در جهت اجرای دقیق و صحیح طرح مذکور، به کار گیری نیروهای متخصص بسیار حائز اهمیت است و در این راستا باید تلفیقی از نیروهای مجرب و جوان به عنوان مکمل مورد استفاده قرار گیرد تا به پرورش فرزندان منجر شود.

وی عنوان داشت: ما در حد توان در کنار آموزش و پرورش قرار داریم و امیدواریم با حمایت وزارتخانه‌های مطبوع و همکاری مسئولان شهرستانی، شاهد نتایج مثبت از اجرای طرح نماد در شهرستان دماوند باشیم.

فرماندار دماوند عنوان داشت: در این خصوص باید کمیته‌ای ذیل شورای آموزش و پرورش تشکیل شده و با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب در حوزه‌های مختلف روانشناسی و تربیتی به اجرای طرح نماد در شهرستان بپردازند.

 

منبع: خبرگزاری مهر