مهرداد حنیفی، شهردار رودهن در این خصوص تصریح کرد: فضای سبز یکی از مهم‌ترین نمودهای عملکرد شهری به شمار می‌رود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تأثیرگذار است، البته شهروندان نقش به سزایی در نگهداری از فضاهای سبز شهری دارند. وی افزود: توسعه عرصه‌های سبز و […]

مهرداد حنیفی، شهردار رودهن در این خصوص تصریح کرد: فضای سبز یکی از مهم‌ترین نمودهای عملکرد شهری به شمار می‌رود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تأثیرگذار است، البته شهروندان نقش به سزایی در نگهداری از فضاهای سبز شهری دارند.

وی افزود: توسعه عرصه‌های سبز و تلطیف سیما و منظر شهری از جمله وظایف ضروری و غیرقابل انکار شهرداری‌ها در پرداختن به شهری پویا و چشم نواز است؛ به همین منظور رویکرد بخش های مختلف برای خودکفایی در تولید انواع گونه‌های گیاهی با پیشرفت مطلوبی صورت گرفته است که نقش پر رنگی در کاهش هزینه‌های چشمگیر برای خرید گل و گیاه و سرسبزی بیش از گذشته شهر را جلوه می نماید.

شهردار رودهن ادامه داد: به همت سرپرست فضای سبز شهرداری رودهن، در این مدت ۱۱ هزار و ۵۰۰ نشای گلدانی تکثیر و ۹۰۰ هزار بوته گل فصلی یا بیش از بیست نوع تنوع گل  برای کاشت در فضای شهری در گلخانه این شهرداری  تولید شد.

حنیفی در پایان، کارگران زحمت کش فضای سبز را یکی از بازوان مدیریت شهری خواند و گفت: بنده از زحمات کارگران خدوم شهرداری به ویژه نیروهای فضای سبز که در سرما و گرما جهت کمک به رفاه مردم همواره در حال تلاش برای خدمت رسانی به شهر و شهروندان می باشند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمايم.

انتهای پیام/*