مرتضی همتی، شهردار پردیس، با تاکید بر تحقق کامل بودجه پیش بینی شده سال ۹۹ شهرداری پردیس، تصریح کرد: خانواده بزرگ شهرداری پردیس پس از گذار از دورانی سخت و در سایه کارکردی مناسب، پرهیز از حواشی و تلاش وافر به یک ساحل امن و آرام رسیده اما تا نقطه مطلوب فاصله بسیار است و […]

مرتضی همتی، شهردار پردیس، با تاکید بر تحقق کامل بودجه پیش بینی شده سال ۹۹ شهرداری پردیس، تصریح کرد: خانواده بزرگ شهرداری پردیس پس از گذار از دورانی سخت و در سایه کارکردی مناسب، پرهیز از حواشی و تلاش وافر به یک ساحل امن و آرام رسیده اما تا نقطه مطلوب فاصله بسیار است و همچنان باید در راستای خدمت به شهروندان کوشید.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه بودجه پیش بینی شده شهرداری پردیس با وجود عبور از سالی دشوار به لحاظ درآمدی به طور کامل محقق شد.

همتی همچنین تاکید کرد: مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز همواره در دستور کار شهرداری پردیس قرار دارد اما این رویه در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت.

شهردار پردیس خاطرنشان کرد: مراقبت و پیشگیری از بزنگاه های فساد در بخش های مختلف شهرداری و بازآرایی مبلمان و منظر شهری در آستانه سال نو از تاکیدات شهرداری پردیس است.

 

انتهای پیام/*