سرهنگ فاضلی، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، با اعلام خبر دستگیری سارق با 19 فقره سرقت در آبعلی، تصریح کرد: در پی وقوع سرقت اماکن خصوصی به شیوه مشخص در حوزه شهر آبعلی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 15 آبعلی این فرماندهی قرار گرفت. وی در ادامه افزود: در پی گشت‌زنی […]

سرهنگ فاضلی، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، با اعلام خبر دستگیری سارق با 19 فقره سرقت در آبعلی، تصریح کرد: در پی وقوع سرقت اماکن خصوصی به شیوه مشخص در حوزه شهر آبعلی موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 15 آبعلی این فرماندهی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: در پی گشت‌زنی هدفمند عوامل گشت انتظامی متهم را حین انتقال اموال سرقتی رویت که بلافاصله نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

سرهنگ فاضلی خاطرنشان کرد: پس از دستگیری و انتقال متهم مشخص گردید دارای سابقه ارتکاب جرم و اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته که با انجام بازجوئی های پلیسی به عمل آمده با همکاری پلیس آگاهی شهرستان لب به اعتراف گشوده و به 19 فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهر آبعلی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس اذعان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

وی بیان کرد: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری شهروندان و الزام توجه به رعایت استانداردهای حفاظتی اماکن خصوصی و محل سکونت و بکار گیری نگهبان محله،هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد را مخصوصا در ساعات شبانه با شماره رایگان 110 به پلیس اطلاع دهند.