مصطفی عباسی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی، 12 حلقه چاه غیر مجاز به عمق 495 متر آبدهی 1.7 لیتر در ثانیه پر و مسدود شد. عباسی با بیان اینکه این تعداد چاه ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی […]

مصطفی عباسی با اعلام این مطلب، اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی، 12 حلقه چاه غیر مجاز به عمق 495 متر آبدهی 1.7 لیتر در ثانیه پر و مسدود شد.

عباسی با بیان اینکه این تعداد چاه ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، افزود: با انجام این عملیات از خروج سالیانه 33 هزار و 660  متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

وی با اشاره به همکاری موثر قوه قضاییه با این امور در جهت برخورد با متخلفین در حوزه آب های سطحی و زیرزمینی، افزود: با تلاش گروه گشت و بازرسی، یک مورد  ادوات حفاری چاه غیر مجاز توسط ماموران گشت وبازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید.

مدیر امور منابع آب دماوند، در پایان خاطر نشان کرد: این امور بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

انتهای پیام/*