سرهنگ  سیدحجت اله پور نجفی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، با بیان اینکه از طریق تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 یک مورد درگیری با سلاح سرد منجر به قتل به پلیس گزارش شد، تصریح کرد: بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی و پزشکی قانونی در صحنه حاضر […]

سرهنگ  سیدحجت اله پور نجفی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دماوند، با بیان اینکه از طریق تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 یک مورد درگیری با سلاح سرد منجر به قتل به پلیس گزارش شد، تصریح کرد: بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی و پزشکی قانونی در صحنه حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی در ادامه عنوان داشت: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی متهمان در کمترین زمان ممکن در مخفیگاه خود شناسایی شدند که با توجه به مقاومت در برابر مامورین و عدم توجه به اخطار پلیس با شلیک ماموران انتظامی زمینگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دماوند همچنین خاطرنشان کرد: متهمان در ابتدا ارتکاب به قتل را منکر می شدند، که پس از ارائه مدارک و شواهد مجبور به اعتراف شدند.

سرهنگ پور نجفی در خاتمه بیان داشت: متهمان در اعترافات خود اظهار داشتند به علت اختلاف مالی با مقتول، پس از ضرب و شتم همدیگر با استفاده از چاقو وی را به قتل رسانده اند.

انتهای پیام/*