کمالی بخشدار جاجرود، در خصوص وضعیت این بخش در روز طبیعت تصریح کرد: روز طبیعت در آبشار کمرد، روستاهای خجیر، سنجریون و ترقیون در منطقه حفاظت شده خجیر، شهرهای سعیدآباد و خسروآباد در جاجرود با حضور نیروی انتظامی، بسیج و عوامل دهیاری‌ها مسدود شد. وی در ادامه افزود: هرساله در روز ۱۳ فروردین این مناطق میزبان […]

کمالی بخشدار جاجرود، در خصوص وضعیت این بخش در روز طبیعت تصریح کرد: روز طبیعت در آبشار کمرد، روستاهای خجیر، سنجریون و ترقیون در منطقه حفاظت شده خجیر، شهرهای سعیدآباد و خسروآباد در جاجرود با حضور نیروی انتظامی، بسیج و عوامل دهیاری‌ها مسدود شد.

وی در ادامه افزود: هرساله در روز ۱۳ فروردین این مناطق میزبان هزاران گردشگر بود، امسال با توجه به اعلام ممنوعیت اتراق در این مناطق عوامل نیروی انتظامی، بسیج و دهیاری‌ها اقدام به انسداد ورودی‌های روستاها و شهرها کردند و طی این روز هزاران خودرو از این مناطق بازگردانده شدند.

بخشدار جاجرود خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام گرفته تا بعدازظهر روز 13 فروردین ماه گیت‌های ایست بازرسی این مناطق فعال بودند اما به دلیل موقعیت جغرافیایی جاجرود که بین تهران و پردیس قرار گرفته گردشگران خودروها را در کنار جاده قدیم بومهن، تهران و در حوزه تهران پارک کرده و به شکل پیاده به حاشیه رودخانه جاجرود می‌رفتند.

کمالی در پایان اذعان داشت: به‌رغم تذکرات و جریمه‌های اعمال شده بعد از ساعت ۱۴ روز گذشته تعداد اندکی از گردشگران در کوه‌های حوزه تهران و بخشی در حاشیه رودخانه جاجرود اتراق کردند.

انتهای پیام/*