تیم پرسپولیس ایران در نخستین دیدار خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 روز چهارشنبه در ورزشگاه فاتوردا گوای هند به مصاف الوحده امارات رفت که این مسابقه با پیروزی یک بر صفر شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید. تیم پرسپولیس با پیروزی در این بازی سه امتیازی شد و در صدر جدول […]

تیم پرسپولیس ایران در نخستین دیدار خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 روز چهارشنبه در ورزشگاه فاتوردا گوای هند به مصاف الوحده امارات رفت که این مسابقه با پیروزی یک بر صفر شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید. تیم پرسپولیس با پیروزی در این بازی سه امتیازی شد و در صدر جدول گروه E قرار گرفت.

سیدجلال حسینی در دقیقه 40 تک گل این بازی را به ثمر رساند تا پس از درخشش در لیگ برتر،‌ کاپیتان سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا هم برای تیمش گلزنی کند.

تن کات سرمربی تیم الوحده که سه فصل پیش هدایت تیم الجزیره را بر عهده داشت در مصاحبه‌ای در مواجهه با سؤالی درباره نقش سیدجلال حسینی در پرسپولیس عنوان کرده بود «مگر سیدجلال حسینی سوپرمن است؟» که کاپیتان پرسپولیس در لحظات پایانی آن بازی مقابل الجزیره موفق به گلزنی شد و این بار نیز مجدداً مقابل تیم تن کات تجربه خود را به رخ کشید.

ترکیب پرسپولیس ایران: حامد لک، امید عالیشاه (70 – عیسی آل‌کثیر)، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی (90 – علی شجاعی)، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری، شهریار مغانلو (77 – کمال کامیابی‌نیا) و سیامک نعمتی.

ترکیب الوحده امارات: راشد علی، لوکاس پیمنتا، خلیل ابراهیم، تیم ماتاوز، خمیس اسماعیل، عبدالله الکربی، لی می یونگ‌جو، احمد رشید، فارس جمعه، عبدالله حامد و عمر خربین.

داور: هیرو یوکی کیمورا از ژاپن

نیمه اول

دقیقه 4: شوت روپای احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 8عبور مهدی ترابی از دو مدافع الوحده و نفوذ این بازیکن به داخل محوطه جریمه، پرسپولیس را به نخستین فرصت خود در این بازی رساند، اما ضربه سر شهریار مغانلو در شلوغی محوطه جریمه به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

دقیقه 21: متاوز اولین شوت تیم الوحده را به سمت دروازه پرسپولیس راهی کرد و توپ به راحتی در اختیار حامد لک قرار گرفت.

دقیقه 22: شوت تک ضرب ماتاز روی ارسال بازیکنان الوحده با فاصله اندک از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 26: احمد رشید به دلیل خطا روی پهلوان اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 32: حرکت انفرادی و شوت خربین به شکلی خطرناک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 36: ضربه سر خطرناک کنعانی‌زادگان از داخل محوطه شش قدم با بی‌دقتی به بالای دروازه الوحده رفت تا این فرصت خوب هم برای پرسپولیس از دست برود.

دقیقه 40: ضربه سر کنعانی‌زادگان روی کرنر مهدی ترابی از روی خط دروازه برگشت داده شد، اما در ادامه همکاری خوب بازیکنان و پاس در عرض مهدی ترابی با شوت سیدجلال حسینی از پشت محوطه جریمه همراه شد که ضربه این بازیکن به تور دروازه تیم اماراتی بوسه زد.

دقیقه 43: خمیس به دلیل خطای شدید روی عالیشاه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 2+45: تکل سیامک نعمتی به خوبی سد راه شوت خربین شد تا ضربه این بازیکن راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکند.

نیمه دوم

دقیقه 50: شوت خربین پس از برخورد به دستان حامد لک راهی کرنر شد.

دقیقه 51: امید عالیشاه نیز اولین کارت زرد پرسپولیسی‌ها در این بازی را دریافت کرد.

دقیقه 65: مهدی ترابی موقعیت تک به تک با دروازه‌بان الوحده را با بی‌دقتی از دست داد و ضربه این بازیکن با فاصله‌ای بسیار اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 70: داور ژاپنی به یکی از اعضای کادر فنی الوحده به دلیل اعتراض کارت زرد نشان داد.

دقیقه 80: در حالی که به نظر می‌رسید مدافع الوحده روی مهدی ترابی در داخل محوطه جریمه مرتکب خطا شده است، داور ژاپنی اعتقادی به پنالتی نداشت و همین موضوع اعتراض نیمکت‌نشینان پرسپولیس را به دنبال داشت.

دقیقه 87: ضدحمله خطرناک پرسپولیسی‌ها را آل‌کثیر با بی دقتی از دست داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/