مجتبی خالدی  با اشاره به حریق گسترده کارخانه تولید فوم در روستای کرشت پردیس اظهار داشت: کارخانه‌‌ ساخت فوم مورد نیاز مبل سازی در شهرستان پردیس دچار حریق گسترده و آسیب جانی و مالی به کارگران شد. وی با بیان اینکه در همان ابتدای امر حریق باعث محبوس شدن 6 کارگر در داخل سوله شد […]

مجتبی خالدی  با اشاره به حریق گسترده کارخانه تولید فوم در روستای کرشت پردیس اظهار داشت: کارخانه‌‌ ساخت فوم مورد نیاز مبل سازی در شهرستان پردیس دچار حریق گسترده و آسیب جانی و مالی به کارگران شد.

وی با بیان اینکه در همان ابتدای امر حریق باعث محبوس شدن 6 کارگر در داخل سوله شد بیان کرد: حریق گسترده و مسدود شدن درب خروجی باعث شد 6 کارگر در این کارخانه به دلیل سوختگی شدید جان خود را از دست بدهند.

رئیس اورژانس کشور در ادامه گفت: به دلیل سوختگی شدید تشخیص هویت کشته‌شدگان ممکن نبود لذا پیکرها به منظور تشخیص هویت به پزشکی قانونی ارسال شد که پس از بررسی‌ها مشخص شد که  3 نفر از کشته شدگان خانم هستند.

خالدی با اشاره به مصدومیت 5 نفر در این حادثه تأکید کرد: علت حادثه در دست بررسی است و به زودی توسط کارشناسان اعلام نظر می‌شود.

رئیس اورژانس کشور در پایان خاطرنشان کرد: 4 دستگاه آمبولانس و اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شدند و هماهنگی‌های لازم  با بیمارستان تخصص در شهر تهران جهت هماهنگی انجام شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/