به گزارش پایگاه خبری همشرقی، سید حسن حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در این خصوص تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و تغییر روال برگزاری نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های جمعی نمایشگاه هنری در شهرستان فیروزکوه بصورت مجازی برگزار می شود. وی افزود: این نمایشگاه گزیده ای از آثار  سیده […]

به گزارش پایگاه خبری همشرقی، سید حسن حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در این خصوص تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و تغییر روال برگزاری نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های جمعی نمایشگاه هنری در شهرستان فیروزکوه بصورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: این نمایشگاه گزیده ای از آثار  سیده سمیرا حسینی کارشناس نقاشی با موضوع آزاد و با تکنیک آب مرکب، قلم فلزی، رنگ روغن با هدف معرفی هنرمندان شهرستان و جذب علاقمندان به فعالیت های هنری و کشف استعدادهای خلاق و ایجاد انگیزه و تحرک و استمرار فعالیت های هنری برگزار شد.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از تاریخ 9 اردیبهشت بمدت یک هفته برگزار است و علاقمندان جهت بازدید از این نمایگشاه می توانند به سایت اداره و کانال های مجازی شهرستان مراجعه نمایند.

انتهای پیام/*